1.kwiecień 2014
Witajcie, a Wy jakie prowadzicie działania w kierunku profilaktyki?
My mamy kilka pomysłów, które będziemy systematycznie Wam przekazywać i mamy nadzieję że „zarazimy” swoją pozytywną energią.
Jednym z naszych aktywnych działań to przystąpienie do akcji Policzmy Się – Bransoletki 2014.
Efekty wspólnej pracy będzie można zobaczyć pod koniec kwietnia, jak również w maju.
Musimy się pochwalić do akcji Policzmy Się 2014 przystąpili przesympatyczni uczniowie i nauczyciele trzech szkół.
TO BIERZEMY SIĘ DO PRACY – RAZEM MOŻNA WIĘCEJ
Zespół Szkół Gimnazjalno – Licealnych nr 37 w Poznaniu oraz Prywatne Gimnazjum Gaudium et Studium w Poznaniu.
EFEKTY